42-620 Nakło Śląskie, ul. Lasowicka 125
Poniedziałek - piatek 08:00-16:00
Tel.: (32) 284-45-65

Blog

Bramster > Blog
 • 11
  lipiec

  Obchodzimy Srebrny Jubileusz, 25-lecie firmy. Przez te ćwierć wieku Bramster przeszedł długą,

  Lipiec 2021 Obchodzimy Srebrny Jubileusz, 25-lecie firmy. Przez te ćwierć wieku Bramster przeszedł długą, pełną sukcesów drogę!. Możemy pochwalić się wieloma znakomitymi produktami i szerokim gronem zadowolonych klientów. Jednakże ćwierćwiecza sukcesów nie byłoby bez zaangażowania wielu osób: pracowników, partnerów biznesowych i przyjaciół firmy. Nie byłoby tego również bez naszych klientów. To...

  Read More
 • 01
  marzec

  Tunel w Hamburgu

  Tunel w Hamburgu Niedawno informowaliśmy o uruchomieniu nowej zgrzewarki wielopunktowej, dziś możemy pochwalić się dużą realizacja przez naszego odbiorcę, który w współpracy z ocynkownią ZINQ zrealizował projekt ogrodzenia tunelu w Hamburgu !Poniżej zdjęcia z realizacji:

  Read More
 • 16
  grudzień

  Wesołych Świąt

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym ! Jednocześnie informujemy że w dniach 24.12.2020 oraz 31.12.2020 nasza firma będzie zamknięta.

  Read More
 • 11
  grudzień

  Adres e-mail dla faktur

  Od dnia 01.01.2021 uruchamiamy nowy adres mailowy faktury@bramster.pl , prosimy wszystkich kooperantów o przesyłanie faktur właśnie na ten adres.

  Read More
 • 09
  listopad

  Wypalanie profili laser fiber

  Wypalanie elementów 3D – 100% powtarzalności kształtów przy wysokiej wydajności !

  Read More
 • 14
  październik

  URUCHOMILIŚMY WYPALANIE BLACH I PROFILI

  URUCHOMILIŚMY WYPALANIE BLACH I PROFILI Stal konstrukcyjna – 15mm Stal nierdzewna –      5mm Aluminium –              2mm Wymiar arkusza:        1500mm x 3000mm Grubość arkuszy:       0,01mm do 15mm możliwość cięcia profili zamkniętych:    – okrągłych o średnicy 10-220mm    – kwadratowych o wymiarach  10-220mm max długość elementu...

  Read More
 • 07
  sierpień

  FSC DONE !

  Uzyskaliśmy certyfikat FSC ( Forest Stewardship Council ) co oznacza że…Produkty drewniane, które są przez nas sprzedawane są pozyskiwane nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów!

  Read More
 • 03
  lipiec

  Stało się !!! Projekt firmy Bramster pt. „Wdrożenie innowacji szansą rozwoju firmy” został wybrany do dofinansowania i objęty dotacją o łącznej sumie 799.000,00 PLN !

  Stało się !!!Projekt firmy Bramster pt. „Wdrożenie innowacji szansą rozwoju firmy” został wybrany do dofinansowania i objęty dotacją o łącznej sumie 799.000,00 PLN !

  Read More
 • 03
  lipiec

  Nowe stanowisko zrobotyzowane z robotem FANUC ARC-MATE 120iC

  Nowe stanowisko zrobotyzowane z robotem FANUC ARC-MATE 120iC OPIS STANOWISKAStanowisko z dwiema strefami pracy, gdzie praca operatora i robota wykonywana jest równolegle. Zadaniem operatora jest załadowanie/rozładowanie detali oraz zgłoszenie gotowości do wykonania cyklu produkcyjnego. Strefy pracy osadzone są na pozycjonerze (o pionowej osi obrotu) i rozdzielone poprzez przegrodę stałą....

  Read More
 • 09
  kwiecień

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!

  Wesołych Świąt Wielkanocnych!Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia, sukcesów, radości i uśmiechów.

  Read More