42-620 Nakło Śląskie, ul. Lasowicka 125
Poniedziałek - piatek 08:00-16:00
Tel.: (32) 284-45-65

O nas

Bramster > O nas

Nakło Śląskie, dnia 17-06-2021r

Bramster Mietła spółka komandytowa

oraz

Bramster Group sp. z o.o.

obie Spółki z siedzibą pod adresem:

Ul. Lasowicka 125

42-620 Nakło Śląskie

INFORMACJA O ZMIANIE DANYCH

Szanowni Państwo,

w związku z prowadzonym obecnie procesem reorganizacji działalności podmiotów działających pod marką Bramster, chcemy przekazać informację o zmianie sposobu składania i realizacji zamówień.

Informujemy, że począwszy od dnia 1 lipca 2021 r. wszystkie zamówienia kierowane dotychczas
do Spółki  Bramster spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Nakle Śląskim (KRS: 0000319289) będą obsługiwane przez spółkę Bramster Group sp. z o.o. z siedzibą w Nakle Śląskim (KRS: 0000903468).

W związku z powyższym, od dnia 1 lipca 2021 r. prosimy o składanie zamówień na następujące dane:

Bramster Goup sp. z o.o.

Lasowicka 125
42-620 Nakło Śląskie

NIP: 6452569641 | REGON: 389049915 | KRS: 0000903468

e-mail do składania zamówień: orders-group@bramster.pl

Zamówienia będące w toku nie wymagają dalszych czynności z Państwa strony, a począwszy
od 1 lipca 2021 r. będą realizowane już przez Bramster Group Sp. z o.o.

W związku z przejęciem obsługi zamówień przez spółkę Bramster Group sp. z o.o. z siedzibą
w Nakle Śląskim, od dnia 1 lipca 2021 r. otrzymają Państwo od nas faktury VAT, które będą wystawione przez ww. Spółkę. Zmianie ulęganie również numer rachunku bankowego do zapłaty za nasze produkty i usługi. Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę danych na najbliższej fakturze VAT i ich aktualizację w Państwa systemach informatycznych.

Chcemy również podkreślić, że zakres dotychczas oferowanych towarów i usług, ich jakość
oraz terminy realizacji pozostają bez zmian. Działalność produkcyjna prowadzona jest w taki sam sposób jak dotychczas, a planowana zmiana dotyczy wyłącznie sposobu obsługi zamówień.

Misja naszej firmy

Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych na hale produkcyjne i magazynowe zgodnie z przekazanym nam projektem konstrukcyjnym. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ogrodzeń z różnych materiałów 0 wielu wzorach. Dodatkowo posiadamy w ofercie furtki systemowe oraz ekrany akustyczne.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy i wierzymy, że będziemy mogli włączyć Państwa Firmę do grona naszych Partnerów. Zapewniamy, że dołożymy starań aby spełnić Państwa  oczekiwania. Podobnie jak to ma miejsce we współpracy z naszymi obecnymi Partnerami.

Produkcja

Nasza produkcja, w przeważającej części przeznaczona na eksport  do Niemiec, Austrii, Francji, Holandii, Belgii, Dani, Szwajcarii i krajów skandynawskich obejmuje systemy ogrodzeniowe (zgrzewane panele , słupki,  bramy i furtki), ekrany akustyczne oraz konstrukcje i wyroby z branży przetwórstwa stali.
Jesteśmy przygotowani do przyjęcia zleceń i realizacji z należytą starannością zleceń na wykonawstwo i podwykonawstwo prac w tym zakresie, łącznie z opracowaniem i wykonaniem rysunków technicznych

Wykwalifikowana  kadra inżynieryjno – techniczna oraz nowoczesny park maszynowy gwarantuje wysoką jakość naszych wyrobów i zachowanie wszystkich niezbędnych procedur w procesie produkcyjnym.

W roku 2012 uzyskaliśmy certyfikat i wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością  według  normy ISO 9001-2008.

Zachęcamy do obejrzenia filmu poniżej, przedstawiającego naszą nową automatyczna linię do zgrzewania siatek.

Firma

BRAMSTER sp. z o.o. spółka komandytowa jest średniej wielkości rodzinnym przedsiębiorstwem produkcyjnym (zatrudnienie ponad 80 osób), które  od ponad 25 lat  produkuje wyroby i świadczy usługi w zakresie ślusarstwa budowlanego. Cenimy sobie, że grono naszych zleceniodawców obejmuje znane nie tylko na rynku polskim  zagraniczne i polskie przedsiębiorstwa,  m.in. Eiffage Budownictwo Mittex, Mostostal Warszawa S.A., Swietelsky sp. z o.o., OBI Polska, PORR Polska S.A., RE-BAU sp. z o.o.

Uwaga!

Szukasz godnego zaufania partnera do następnych prac?