42-620 Nakło Śląskie, ul. Lasowicka 125
Poniedziałek - piatek 08:00-16:00
Tel.: (32) 284-45-65

Kontakt

Bramster > Kontakt
Adres:Lasowicka 125, 42-620 Nakło Śląskie Tel:(32) 284-45-65 Fax:(32) 284-43-97 NIP:645-24-77-904 Regon:241082630 Email:bramster@bramster.pl Strona:http://bramster.pl Jesteśmy otwarci:Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

Wyślij do nas wiadomość

Wpisz swoje imię

Zarząd

mgr inż. Adam Mietła – Prezes Zarządu
e-mail: adam.mietla@bramster.pl

Aleksandra Mietła – Członek Zarządu
e-mail: bramster@bramster.pl

Sekretariat

Izabela Smolec – Kierownik biura administracji

kom. 513 773 121
e-mail: kadry@bramster.pl

tel. (32) 284 45 65
fax. (32) 284 43 97
Małgorzata Ścigała – Specjalista ds. Księgowości

kom. 513 773 025
e-mail: ksiegowosc@bramster.pl

 

Panele Ogrodzeniowe

Adam Wręczycki – Szef Produkcji
kom. 601 082 025
e-mail: adam.wreczycki@bramster.pl

inż. Mirosław Siwy – Inżynier Produkcji
kom. 609 687 590
e-mail: miroslaw.siwy@bramster.pl

Beata Posmyk
– Pracownik Administracyjny-Biurowy
kom. 518 415 972
e-mail: beata.posmyk@bramster.pl

Ekrany Akustyczne

inż. Krzysztof Dylkowski – Kierownik działu
kom. 798 363 437
e-mail: krzysztof.dylkowski@bramster.pl

Furtki / Bramy

inż. Damian Nowak – Inżynier Produkcji
kom. 502 486 553

e-mail: damian.nowak@bramster.pl

inż. Łukasz Twardokęs – Inżynier produkcji
kom. 513 773 037
e-mail: lukasz.twardokes@bramster.pl

Dział Utrzymania Ruchu i Rozwoju

inż. Zbigniew Widera – Kierownik działu

kom. 609 687 620
e-mail: zbigniew.widera@bramster.pl

Mateusz Hasek – Specjalista działu utrzymania ruchu + R & D

kom. 511 723 189
e-mail: mateusz.hasek@bramster.pl

 

Sąd rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000319289
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 50 000,00 zł

Numery kont bankowych:

x SWIFT:(BIC) INGBPLPW
dla wpłat złotówkowych
PL 22 1050 1230 1000 0023 3794 8786
dla wpłat w Euro
PL 53 1050 1230 1000 0023 3794 8810